Huvitegevus koolis

8. juuni - 1. september

Suvevaheaeg.

34. koolinädal, 27. - 31. mai

Teisipäeval, 28. mail 2. ja 3. tunni ajal toimub aulas rahvapillitund 1.-3. klassile (+4.c klass). 2. tunni ajal on aulas: 2.b, 3.c, 2.c ja 2.a. 3. tunni ajal on aulas: 4.c, 3.a, 3.b, 3.d.

Neljapäeval, 30. mail kell 12.00-13.00 toimub aulas direktori vastuvõtt silmapaistvatele õpilastele.Vastuvõtuga on hõivatud ka kodunduse valikaine õpilased, kes seal toitlustamisega tegelevad.

Reedel, 31. mail on spordipäev.

Algus:
8.30 - 5.-6. klassid
10.30 - 7.-8. klassid
12.00 - 10.-11. klassid

Kavas:
4 teatevõistlust jalgpalliväljakul (Kotihüpped, hoki, rõngas ja hüpits)
discgolf
suusatamine
rannavõrkpall

Kõik õpilased on kohal spordiriietes!
Vabastatud õpilased tegutsevad abikohtunikena.

33. koolinädal, 20. mai - 24. mai

Koolis on sel nädalal Erasmus+ õpirände projekti raames töövarjuna külas kehalise kasvatuse ja inglise keele õpetaja Petr Tšehhist. Ta vaatleb kehalise kasvatuse ja inglise keele tunde.

Esmaspäeval, 20. mail toimub kooli staadionil Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide vaheline 3.-5. klasside kergejõustikuvõistlus, mille üks korraldajatest on meie kehalise kasvatuse õpetaja Railo Paun.

Teisipäeval, 21. mail kell 18.00 algab aulas 11. klasside korraldatud kevadball.

Kolmapäeval, 22. mail on projektipäev. Info klassijuhatajatelt.

Reedel, 24. mail toimub aulas matemaatika riigieksam.

32. koolinädal, 13. mai - 17. mai

Teisipäeval, 14. mail 3. tunni ajal teevad valimis olevad 6. klassi õpilased eesti keele tasemetööd.

Kolmapäeval, 15. mail 3. vahetunnil aulas tutvustab Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku noorteprogrammi korraldaja sotsiaalse ettevõtluse teemalist Changemakers Start-Up'i huvilistele 8.-12. klassist.

Neljapäeval, 16. mail kell 10.00 tulevad külla Lepatriinu viimase rühma lapsed. Nad tutvuvad kooliga ning vaatavad aulas meie näiteringi etendust "Lumeeit".

30. koolinädal, 29. aprill - 3. mai

Teisipäeval, 30. aprillil 3. tunni ajal toimub aulas lastekoori kontsert, mis on koorile peaprooviks eelseisvaks ettelaulmiseks.

Teisipäeval kell 16.00 algab aulas eelkooli lõpupidu, sellega seoses on majas näha liikumas võõraid lapsevanemaid ning lapsi.

Neljapäeval, 3. mail toimuvad veeohutuse alased loengud 10. klassidele. 10.b 3. tund ja 10.a 4. tund. Loengud toimuvad geograafia klassis.

Avatud on ka õpilastööde näitus, mida saab näha 2. korrusel raamatukogu ees ja raamatukogus.

29. koolinädal, 15.-18. aprill

Esmaspäeval, 15. aprillil toimub vahetundides 1. korrusel munalaat. Tulge kõik laadale häid asju ostma!

Teisipäeval, 16. aprillil 2. tunni ajal on aulas 5. klassidele saksa keele üritus õpilastele, kes valivad õppimiseks teist võõrkeelt.

Neljapäeval, 18. aprillil on 12. klassidel lõpukell. Neil on tegevused vahetundides ja 5. tunni ajal on aulas pidulik lõpukella kogunemine, kus osalevad 12., 11. ja 10. klassid (kui aineõpetaja seda lubab), 1. klassid ja 2.b klass ning väga on oodatud ka õpetajad, kes praeguseid abituriente õpetavad.  12. klassidel saab 5. tunniga koolipäev läbi, teiste koolipäev läheb tavalise tunniplaani järgi edasi.

28. koolinädal, 8.-12. aprill

Teisipäeval, 9. aprillil 3. vahetunnil on 2. korrusel taas Jazzkaare raames muusikaline vahetunniüllatus, tulge kõik nautima!

Teisipäeval kell 16.00 toimub aulas algklassidele filmiõhtu, mida korraldab õpilasesindus. Vaadatakse filmi "Kuidas taltsutada lohet 2".
Kolmapäeval, 10. aprillil 4. tunni ajal toimub aulas 11.-12. klasile loeng investeerimisest.

Sellel nädalal toimub ka hoolekogu ettepanekul 8.-12. klassidele karjäärinädal „Teadmiste toel tegusaks", kus  8.-12. klassi tundides on külalisõpetajateks lapsevanemad, kes räägivad oma erialast/tegevusvaldkonnast.

Sa oled siin: Avaleht Huvitegevus