Huvitegevus koolis

30. koolinädal, 29. aprill - 3. mai

Teisipäeval, 30. aprillil 3. tunni ajal toimub aulas lastekoori kontsert, mis on koorile peaprooviks eelseisvaks ettelaulmiseks.

Teisipäeval kell 16.00 algab aulas eelkooli lõpupidu, sellega seoses on majas näha liikumas võõraid lapsevanemaid ning lapsi.

Neljapäeval, 3. mail toimuvad veeohutuse alased loengud 10. klassidele. 10.b 3. tund ja 10.a 4. tund. Loengud toimuvad geograafia klassis.

Avatud on ka õpilastööde näitus, mida saab näha 2. korrusel raamatukogu ees ja raamatukogus.

29. koolinädal, 15.-18. aprill

Esmaspäeval, 15. aprillil toimub vahetundides 1. korrusel munalaat. Tulge kõik laadale häid asju ostma!

Teisipäeval, 16. aprillil 2. tunni ajal on aulas 5. klassidele saksa keele üritus õpilastele, kes valivad õppimiseks teist võõrkeelt.

Neljapäeval, 18. aprillil on 12. klassidel lõpukell. Neil on tegevused vahetundides ja 5. tunni ajal on aulas pidulik lõpukella kogunemine, kus osalevad 12., 11. ja 10. klassid (kui aineõpetaja seda lubab), 1. klassid ja 2.b klass ning väga on oodatud ka õpetajad, kes praeguseid abituriente õpetavad.  12. klassidel saab 5. tunniga koolipäev läbi, teiste koolipäev läheb tavalise tunniplaani järgi edasi.

28. koolinädal, 8.-12. aprill

Teisipäeval, 9. aprillil 3. vahetunnil on 2. korrusel taas Jazzkaare raames muusikaline vahetunniüllatus, tulge kõik nautima!

Teisipäeval kell 16.00 toimub aulas algklassidele filmiõhtu, mida korraldab õpilasesindus. Vaadatakse filmi "Kuidas taltsutada lohet 2".
Kolmapäeval, 10. aprillil 4. tunni ajal toimub aulas 11.-12. klasile loeng investeerimisest.

Sellel nädalal toimub ka hoolekogu ettepanekul 8.-12. klassidele karjäärinädal „Teadmiste toel tegusaks", kus  8.-12. klassi tundides on külalisõpetajateks lapsevanemad, kes räägivad oma erialast/tegevusvaldkonnast.

Sa oled siin: Avaleht Huvitegevus