Osale Tallinna Polütehnikumi filmifestivalil

Tallinna Polütehnikumi Filmifestival on neljandat aastat toimuv koolinoortele suunatud võistlus, kuhu saavad Eesti üldharidus- ja kutsekoolide õpilased esitada oma lühifilme.

Filme oodatakse viies erinevas kategoorias: mängufilm, dokumentaalfilm, muusikavideo, animatsioon või sketš. Tööde maksimum pikkus on 15 minutit.

TPT Filmifestivalile registreerimine lõppeb 5. veebruaril 2019 kell 17:00, kuid oma töid saab esitada kuni 7. märtsi kella 12:00-ni.

TPT Filmifestivali peaauhinna paneb välja Overall Eesti AS. Ametlikud meediapartnerid on DelfiTV ja Tallinna Televisioon.

Sündmus saab oma kulminatsiooni 11. aprillil toimuval galaõhtul kinos Artis. Eelnevalt selgitavad kohtunikud välja TOP5 tööd, kelle vahel valivad galaõhtu publik ja otseülekande vaatajad SMS hääletuse teel välja võitja.

Loe lähemalt Tallinna Polütehnikumi filmifestivali kodulehelt http://filmifestival.tptlive.ee/osalejale/
või Facebookist
Sa oled siin: Avaleht Õpilaskonkursid Osale Tallinna Polütehnikumi filmifestivalil