Õpetajate konsultatsioonid 2016/17. õa-l

Õpetaja

Päev

Kellaaeg

Alli Aigro

Neljapäev

7. tund või kokkuleppel

Madean Altsoo

Esmaspäev

7. tund (5.-6.kl), gümnaasium kokkuleppel

Imre Anton

Iga päev

7. tund

Irene Artma

Esmaspäev

8. tund

Jana Asperk

Esmaspäev

Neljapäev

7.-8. tund või kokkuleppel (10. klass)

Irma Bluds

Neljapäev

7. tund (või kokkuleppel 8. tund)

Ly Elhi

Kolmapäev

11.55 või kokkuleppel

Lemme-Liis Elp

Reede

kokkuleppel

Eva Hanni

Teisipäev

7. tund

Merje Hendrikson

Esmaspäev

7. tund või kokkuleppel

Eva Jakovlev

Teisipäev

6. tund või kokkuleppel

Indrek Jalas

Esmaspäev

Kokkuleppel

Piret Järvela

Esmaspäev

Neljapäev

15.45

14.00-15.00

Kaarin Kaeval

Teisipäev

13.10 või kokkuleppel

Anu Kaljuvee

Esmaspäev

14.05 või kokkuleppel

Malle Kask

Teisipäev

14.05 või kokkuleppel

Raivo Kelp

Teisipäev

7.-8. tund

Argo Kivi

Kolmapäev

Kokkuleppel õpetajaga

Elle Klooster

Neljapäev

7. tund ja kokkuleppel

Reilika Krims

Neljapäev

14.00-14.45

Merilin Kruuspan

Neljapäev

6. tund

Epp-Mare Kukemelk

Kolmapäev

Kokkuleppel õpetajaga

Lea Laus

Teisipäev
Kolmapäev

8. tund
9. tund

Maie Lepik

kolmapäev

7. tund

Vilve Lepik

Esmaspäev

Kolmapäev

8. tund (gümnaasium)

7. tund (põhikool)

Kelly Lepind

Neljapäev

7. tund

Viktor Leškin

 

Kokkuleppel

Annika Linnas

Teisipäev

Reede

1. tund

7. tund

Indrek Läns

Teisipäev

8. tund

Eliis Maripuu

Esmaspäev

8. tund

Lagle Matto

Esmaspäev

7. tund - 6. klassid

11. klassid kokkuleppel

Jevgenia Meškenaite

teisipäev

kolmapäev (ainult 12.kl)

7.-8. tund

8. tund

Julia Mihhailova

Teisipäev

Neljapäev

7. tund

8.tund

Kristjan Must

Neljapäev

7. tund või kokkuleppel

Kristiine Mõttus

Esmaspäev

Reede

14.00-15.00

 

Kaire Mäe

Esmaspäev

14.00-16.00

Kristel Mäekask

Esmaspäev

15.00-16.00

Ingrid Mäesalu

teisipäev

8. tund või kokkuleppel

Tarmo Mäesalu

kolmapäev

Kokkuleppel õpetajaga

Tiiu Neeme

reede

7.-8. tund

Liis Olt

teisipäev

8. tund

Marelle Padu

kolmapäev

7. tund + kokkuleppel

Railo Paun

neljapäev

7. tund + kokkuleppel

Pille Pilliroog

teisipäev

5. tund

Helje Pukk

kolmapäev

6. tund

Pirgit Purju

esmaspäev

8. tund või õpetajaga kokkuleppel

Helme Pärn

kolmapäev

7. tund

Helve Pääro

esmaspäev

8. tund või kokkuleppel

Marju Rahkema-Tilk

teisipäev

7. tund või kokkuleppel

Sirje Reilson

neljapäev

8. tund või kokkuleppel

Katrin Reinsalu

teisipäev

5. tund 12.05-12.50

Meelis Rum

kolmapäev

8. tund või kokkuleppel

Kersti Seeba

Teisipäev

8. tund (6. klass reedel 6. tund)

Meeri Sild

esmaspäev

14.50-16.30

Tiina Stamm

teisipäev

neljapäev

reede

11.45-12.50

1. tund 3.b

6. tund 4.c

Natalia Zereen

kolmapäev

7. tund või kokkuleppel

Sylvia Tammerik

esmaspäev

5. tund või kokkuleppel

Tatjana Tšernõš

neljapäev

8. tund või kokkuleppel

Tiina Vau

esmaspäev

7. tund või kokkuleppel

Merike Veldt-Nurmela

neljapäev

6. tund

Ago Viigipuu

reede

8. tund

Sirje Volmer

kolmapäev

7. tund või kokkuleppel

Sa oled siin: Avaleht Õppetöö Konsultatsioonid