Konsultatsioonid   

Õpetaja

Päev

Kellaaeg (algus-lõpp)

Alli Aigro

teisipäev

14.50-15.45 või kokkuleppel

Madean Altsoo

esmaspäev

8. tund + kokkuleppel muud ajad

Ingrid  Annert

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Jana Asperk

esmaspäev

6.,8.,9. tund või kokkuleppel

Irma Bluds

 

esmaspäev 6. tund,

kolmapäev 8. tund

Lemme-Liis Elp

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Asko Esna

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Sabela Fouce Cousido

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Eva Hanni

esmaspäev

8. tund

Merje Hendrikson

kolmapäev

7. tund ja kokkuleppel

Eva Jakovlev

esmaspäev

14.05-14.50 ja kokkuleppel

Indrek Jalas

 

esmaspäev eelneval kokkuleppel

Kaarin Kaeval

kolmapäev

6. tund

Kaia Kalliver

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Malle Kask

neljapäev

peale 7. tundi

Marju Kiipus

teisipäev või kolmapäev

7. tund (kokkuleppel)

Elle Klooster

neljapäev

15.00-15.45

Reilika Krims

neljapäev

14.00-14.45

Marko Krusberg

kolmapäev

7. tund (eelneval kokkuleppel õpetajaga)

Merilin Kruuspan

teisipäev

14.00-15.00

Epp-Mare Kukemelk

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Lea Laus

teisipäev     

14.00-15.00 ja kokkuleppel

Kersti Leok

kolmapäev

14.00-15.00 (kokkuleppel)

Kadri Lepik

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Maie Lepik

nejapäev

6. tund

Vilve Lepik

neljapäev

8. tund või kokkuleppel

Kelly Lepind

reede

7. tund (kokkuleppel)

Viktor Leshkin

neljapäev

8. tund (kokkuleppel)

Annika Linnas

kolmapäev

8. tund 

Janeli Lõoväli

neljapäev

6. tund või kell 7.35 hommikul

Indrek Läns

neljapäev

14.00-15.00 ja kokkuleppel

Eliis Maripuu

reede

15.00-16.00 (eelneval kokkuleppel õpetajaga)

Lagle Matto

esmaspäev

7. ja 8. tund või kokkuleppel

Jevgenia Meškenaite

kolmapäev

7.-9. tund või kokkuleppel

Julia Mihhailova

reede

8. tund või kokkuleppel

Kristjan Must

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Kaire Mäe

esmaspäev

14.00-16.00 ja kokkuleppel

Kristel Mäekask

esmaspäev

15.00-16.00 (eelneval kokkuleppel õpetajaga)

Ingrid Mäesalu

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Tarmo Mäesalu

kolmapäev

14.00 või kokkuleppel õpetajaga

Liis Olt

kolmapäev

7.-8. tund (eelneval kokkuleppel õpetajaga)

Marelle Padu

kolmapäev

8. tund või kokkuleppel

Heidi Paikre

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Railo Paun

kolmapäev

14.00 + kokkuleppel

Helje Pukk

teisipäev

14.00-15.00

Pirgit Purju

teisipäev

14.00 + kokkuleppel

Helme Pärn

kolmapäev

14.00

Helve Pääro

esmaspäev

14.00

Kristjan Pütsep

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Marju Rahkema-Tilk

neljapäev 

7. tund või kokkuleppel

Sirje Reilson

reede

kokkuleppel

Kristiina Remmel

teisipäev

7. tund 

Meelis Rum

kolmapäev

8. tund või kokkuleppel

Kersti Seeba

 

neljapäev 9. tund ja kokkuleppel teisipäev, reede

Meeri Sild

 

esmaspäev 8. tund,  

kolmapäev 6. tund

Tiina Stamm-Pakkas

kolmapäev

7. tund

Signe Takking

reede

6. tund või kokkuleppel

Silja Trisberg

 

eelneval kokkuleppel õpetajaga

Natalia Zereen

reede 

7. tund või kokkuleppel

Tatjana Tšernõš

kolmapäev

8. tund (15.00-15.45) või kokkuleppel

Kerli Vallmann

kolmapäev

8. tund

Tiina Vau

reede

7. tund või kokkuleppel

Merike Veldt-Nurmela

teisipäev

6. tund või kokkuleppel

Ago Viigipuu

teisipäev

9. tund

Annika Vilu

 

teisipäev 8. tund, 

reede 7. tund

Sirje Volmer

kolmapäev

8. tund või kokkuleppel

 


 

 
Sa oled siin: Avaleht Õppetöö Konsultatsioonid