Raamatukogu

Raamatukogu on avatud igal koolipäeval 8.00-16.00.

Raamatukoguhoidja Külli Kose-Rodal

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raamatukogu kodukord

• Raamatukogu teenindab kõiki Tallinna Lilleküla gümnaasiumii õpilasi, õpetajaid ja  töötajaid.
  • Lugejaks registreeritakse õpilast klassinimekirja alusel. Õpetajaid ja koolitöötajaid  isikuttõendava dokumendi alusel.
  • Raamatukogus säilitab lugeja korda ja vaikust, hoiab raamatukogu vara.
  • Lahkudes paneb lugeja riiulist võetud raamatud, ajalehed ja ajakirjad oma kohale tagasi.
  • Kaotatud või rikutud teavikud ja õpikud on lugeja kohustatud asendama samade või raamatukogu poolt võrdväärseks tunnistatud teavikutega.
  • Põhikogust ei laenutata välja teavikuid, mis on mõeldud kohapeal kasutamiseks (teatmeraamatud, entsüklopeediad), uusi ajakirju ja ajalehti, eriti väärtuslikke ja haruldasi ainueksemplare. Koju laenutatakse neid vaid erandkorras (referaatide, uurimistööde tegemiseks). Tagastustähtaeg lepitakse raamatukogutöötajaga kokku.
  • 1.- 12. klasside õpilastele laenutatakse õpikuid klassijuhatajate kaudu. 1. klassi õpilased ei pea tagastama aabitsat.
  • Lugeja tagastab õppeaasta lõpuks kõik laenutatud teavikud ja õpikud.
  • Õpilasele ei anta lõputunnistust või dokumente koolist lahkumisel, kui tal on võlgnevused kooliraamatukogus

Perioodika kooliraamatukogus

• Eesti Päevaleht