Multifilmide festival “Multikas õppivast koolist”

Multifilmide festival “Multikas Õppivast Koolist” on konkurss Tallinna haridusasutustele.
Osaleda võivad rühmad, klassid, grupid ja ka üksikisikud.

Ülesanne:
Tee film nendest õppimise asjadest või kohtadest, mis on sinu jaoks kõige lahedamad või ägedamad ning kuidas sulle meeldib õppida.
Kuidas sa avastad maailma?
Meeldib sulle õppida trammis, spaas või kaubanduskeskuses?
Või hoopis raamatukogus, staadionil või projektõppes?
Võid valida sobiva filmikeele ja -vormi (must-valge, animatsioon, muusikal, õudukas, märulikomöödia, teekonnafilm vms).
Filmi pikkus: 1-3 minutit
Filmi esitamise tähtaeg: 25. mai
Lae oma film YouTube´i keskkonda ning edasta link ja info filmi kohta siin.
Lisa lingile järgmised andmed: filmi autorid, klass, kool, filmivorm/žanr, kontaktisiku nimi, telefon ja meiliaadress.
Osaleja annab videot või videoid võistlusele esitades korraldajatele õiguse videoid tasuta kasutada (avaldada veebis).

Tunnustamine:
Parimaid filme autasustatakse viies kategoorias:
lasteaialapsed
I-III klass
IV-VI klass
VII-IX klass
gümnaasium

Parimad filmid valivad lapsed/õpilased ise. Võidavad festivali Youtube´s kõige enam “Meeldib” kommentaare saanud filmid.
Peaauhinna võidab rahva lemmik, kõige rohkem “Meeldib” kommentaare saanud film.
Eriauhinna annavad välja Tallinna õpetajad.

8. stsenaariumikonkurss ootab töid

Üleriigiline stsenaariumikonkurss tuleb taas. Sedakorda juba kaheksas!

Pane pea tööle, haara pliiats ja paber ning kriba üksi või meeskonnaga uus lüh​i​lugu.
Saada oma seniavaldamata lühifilmi(de) stsenaarium(id) aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 15. jaanuaril 2017.

PS! Stsenaariumid peavad olema eesti keeles ja varustatud autori ees- ja perekonnanimega ning ära unusta lisada oma vanus.

Auväärne žürii loeb-hindab töid ning parim kuulutatakse välja Rakvere Gümnaasiumi Filmifestivalil 10. veebruaril 2017.
Parimast stsenaariumist on võimalik teha RRG videostuudio abiga film.

Stsenaariumeid hinnatakse kahes grupis:
- kuni 20aastased
- 21-30aastased

Grand prix rändauhind "Savikaamera" ootab Sind!
Sulg teravaks ja kirjutama!

​Loe ja vaata lisa: ​http://stsenaariumikonkurss.weebly.com

Kirjutiste konkurss"Heategu läbi minu mõtete"

Rahvusvahelise Lions Klubide Organisatsiooni Eesti Piirkond (LIONS) ja Haridus- ja Teadusministeerium kuulutavad välja kirjutiste konkursi "Heategu läbi minu mõtete".

Konkursi eesmärk: suunata kirjutajaid mõtlema heategudele ja panna nad märkama heategusid enda ümber, andes neile võimaluse mõtiskleda heateo olemuse, vajalikkuse ja tulemuse üle. Arutleda enda võimaluste üle teha heategusid või aidata kellelgi heategu teha.

Konkursi ajakava
Tööde laekumise tähtaeg:
19. detsember 2016

Konkursi kokkuvõtted:
17. veebruar 2017

Auhinnatseremoonia
23. veebruar 2017

Raamatu HEATEGU LÄBI MINU MÕTETE esitlus
22. aprill 2017

Kirjutis

Konkursi peateema on "Heategu läbi minu mõtete", kuid iga osaleja võib panna kirjutisele ise pealkirja.

Kirjutiste esitamise vorm
e-postiga aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kirjutiste kohustuslikud osad
autori ees- ja perekonnanimi
töö pealkiri
autori vanus
kooli nimetus
autori kontakttelefon ja kontakttelefoni omanik (märkida, kas autor ise, ema, isa, juhendaja või keegi teine)
autori e-postiaadress ja e-postiaadressi omanik (märkida, kas autor ise, ema, isa, juhendaja või keegi teine)

Juhendaja olemasolul
Juhendaja nimi ja roll (õpetaja, ema, isa)
juhendaja e-postiaadress

Igas vanuserühmas auhinnatakse 3 parimat tööd
Olenevalt kirjutiste olemusest antakse välja kuni 10 eriauhinda

Täiendavad selgitused
Eelmisele konkursile laekunud tööd jagunesid 4 rühma:
o Arutelud heategevuse üle
o Jutud ja muinasjutud head tegemisest ja heategudest
o Luuletused
o Enda tegemiste või kogetu jutustused
https://arhiiv.err.ee/vaata/laste-lood-laste-lood-heategu-labi-minu-silmade-1 lingilt saate kuulata konkursi „heategu läbi minu silmade“ paremaid töid
Üks autor võib esitada mitu kirjutist

Arne Sõna
Eesti Lionspiirkonna D 120 Lions 100 juubelitoimkonna „Heategu läbi minu mõtete“ esimees
e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 513 7171
Sa oled siin: Avaleht Esileht Õpilaskonkursid