Hea vilistlane ja endine ning praegune koolitöötaja!
Ootame kõiki meie kooli gümnaasiumi lõpetajaid ning endiseid ja praeguseid koolitöötajaid vilistlaste kokkutulekule, mis toimub reedel, 24. oktoobril Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis (Kuldnoka 24, Tallinn).
Meenutusi kooliajast, mõnusat äratundmist, muhedat huumorit ja armsaid hetki pakub etendus “Meie kooli lugu”. Lavalaudadel näeb nii väiksemaid kui suuremaid koolipere liikmeid. Maitsvaid elamusi saab koogioksjonilt, kuhu oma küpsetised on välja pannud armastatud õpetajad. Kohtumisi klassijuhatajate, aineõpetajate, klassi-, lennu- ja koolikaaslastega pakub klassiõhtu. Kelmikaid pilte saab teha fotopeegli ees. Pidu, mis toimub peosaaliks muudetud võimlas, kulmineerub Karl Erik Taukar Bandi kontserdiga.



