Märtsi teatrinädal möödus koolis teatrilainel
Märts on teatrikuu, mistõttu oli ka märtsi viimane täisnädal meie koolis pühendatud teatrile. Esmaspäeval said 5.-8. klasside õpilased võimaluse kohtuda näitleja ja lavastaja Mait Jooritsaga, kes noortele tuttav lavastusest “Miks me varastasime auto”. Seda etendust on osa klasse juba Eesti Noorsooteatris vaatamas käinud ja mõnel on teatrikülastus aprillikuu lõppu planeeritud. Kohtumisel räägiti näitleja elukutsest, vahvatest…











