Osalesime üle-eestilisel saksakeelsel luulekohvikul
05.02. 2026 toimus Tallinna Südalinna Koolis imeline kunsti- ja luulekohvik, kus õpilased esitasid saksakeelseid luuletusi, mille sõnumit toetasid esinejate endi poolt loodud illustratsioonid. Luulekohvikus osales 35 esinejat üle Eesti: Toilast, Kilingi-Nõmmelt, Kohtla-Järvelt, Pärnust, Raplast ja Tallinnast. Žürii ühise arvamuse kohaselt olid sel aastal kõlanud luuletused mitmekesised ja sügavasisulised. Suurt rõõmu valmistas ka esinejate väga hea…











